poniedziałek, 22 stycznia 2018

Cosnature Naturalny regenerujący szampon do włosów

Cześć :)
Dawno tu nie było wpisu kosmetycznego, więc czas to nadrobić. Na celownik wzięłam naturalny, regenerujący szampon do włosów z Cosnature. Jak się sprawdził? Zapraszam dalej.
Dzisiaj zamiast pisać informacje od producenta przedstawiłam je Wam wyżej na zdjęciu. Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce zamykanej na klik. Otwór odpowiedniej wielkości, czyli nie wylewa się za dużo produktu.


Zapach jest bardzo delikatny i subtelny, na pewno nie będzie nikomu przeszkadzał. Mi osobiście trochę kojarzy się z zapachem kosmetyków dla dzieci. Szampon jest bezbarwny. Konsystencja odpowiednia - ani nie jest za gęsty, ani nie przecieka przez palce. Czas na działanie. Dobrze oczyszcza, łatwo się pieni, nie ma problemu ze spłukaniem. Całkiem dobry szampon, włosy po nim łatwo się rozczesuję. Jedynie minus jaki znalazłam to krótko odświeża włosy. Już na drugi dzień kosmyki wyglądają na przetłuszczone. Pomimo to lubię go używać, ponieważ nie plącze mi włosów. Jest dobrze, ale mogłoby być jeszcze lepiej. Dziękuję Twoje Źródło Urody za możliwość wypróbowania produktu.

Znacie ten szampon? Lubicie kosmetyki Cosnature?
Pa ;)

4 komentarze:

  1. Nie miałam jeszcze kosmetyku tej marki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie do moich włosów bo są z natury przetłuszczające się i ja potrzebuję czegoś co wydłuży świeżość włosów.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie chciałabym, aby moje włosy tak szybko wyglądały na nieświeże.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Lifestyle by Agnieszka , Blogger