sobota, 13 maja 2017

Magdalena Kozioł - "52 kolory życia" tom 3

Witajcie :)
Jak wiecie lub nie w grudniu miałam możliwość przeczytania dwóch pierwszych tomów powieści "52 kolory życia" dzięki Book Tour'owi Kasi z Poligonu Domowego. Powieść Magdaleny Kozioł to tak zwane "Białe Kruki", czyli książki, które obecnie nie są już nigdzie dostępne do kupienia. Spodobała mi się ta historia i bardzo się ucieszyłam z możliwości współpracy z autorką. Zapraszam na moje refleksje po trzecim tomie.Książka ma wygodną czcionkę i 117 stron. Przez skończenie nakładu pozycję tą czytałam w formie elektronicznej, ale oczy tego nie odczuły.

W tej części poznajemy dalsze losy Sally - młodej kobiety, które na pomorzu otwiera swój trzydziesty sklep kosmetyczny oraz Jacka, który jest ojcem i mężem, lecz oczarowała go właśnie Sally. Pomiędzy nimi kwitnie romans, chociaż nie mają łatwej drogi. Dodatkowo los zsyła różne sytuacje i wypadki, które dodatkowo wszystko komplikują. Czy uda im się być razem? Zobaczymy dalej.

Książka przepełniona jest uczuciami. Razem z bohaterami przeżywa się wzloty i upadki oraz czyta jednym tchem. Jak tytuł mówi są to "52 kolory życia", zatem każdy rozdział nazwany jest innym kolorem. Każdy odcień ma jakieś znaczenie w życiu głównych bohaterów. Sama bym chyba tyle kolorów nie wymyśliła. Puentą powieści jest to, że warto walczyć o miłość, chociaż czasem do niej droga jest usłana cierniami. Opowieść bardzo mi się podoba i sama jestem ciekawa, czym autorka zaskoczy w dalszych częściach.

Książki dostępne są w czterech bibliotekach w Polsce: Narodowa w Warszawie, Goszcza, Baranówka i Kocmyrzów.
Dodatkowo autorka ma do wszystkich prośbę - obejrzyjcie.

Dziękuję za możliwość przeczytania książki autorce i życzę, aby udało się wydać kolejne powieści. Zapraszam Was na fanpage 52 kolorów.

Książkę zgłaszam do wyzwania: "Czytam, bo polskie" i "Czytam, ile chcę".

Przypominam, że na fanpage trwa konkurs, gdzie do wygrania są książki "52 kolory życia". Zwycięzców będzie 4 i każdy z nich dostanie jedną część książki. Szczegóły tutaj.


Lubicie opowieści o miłości?
Pa ;)

7 komentarzy:

 1. Czyli choćbym chciała to nie dam rady tego przeczytać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przeczytaniu Twoich słów tym bardziej chciałabym wygrać konkurs :) Takie książki to coś idealnego na zbliżające się lato i wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pewnie w tym konkursie udziału nie wezmę ale pomysł z nagrodami fajnie i to że aż 4 osoby mogą wygrać :) ewentualnie mogę zagrać dla kogoś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zagraj, jak na razie jest tylko 8 zgłoszeń, więc szanse duże :)

   Usuń
 4. Gdyni niestety nie ma na liście tych bibliotek :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Lifestyle by Agnieszka , Blogger