środa, 17 sierpnia 2016

Yankee Candle Flowers in the sun - czy to na pewno kwiaty?

Cześć Kochani.
Dzisiaj nadszedł czas na opis ostatniego zapachu z kolekcji jesiennej od Yankee Candle. Jako ostatni aromat przedstawię Flowers in the sun. Czy na pewno jest to zapach kwiatów? Zapraszam dalej, a pewno się przekonacie.Od producenta:
Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o promiennym zapachu słodkich kwiatowych pąków, przywołujący wspomnienie przechadzek po malowniczych, kolorowych ogrodach."Moja opinia:
Na sucho może i faktycznie czułam kwiaty z połączeniem czegoś owocowego. Jednak po rozpaleniu pierwsze co intensywnie czułam to słodki, soczysty ananas. Następnie doszły polne kwiaty. Zapach jest jak najbardziej soczysty i słodki, czyli idealny dla wielbicieli owocowych aromatów. Dodatkowo przebija się w nim nuta banana. 
Jak bym miała opisać tą woń obrazowo to powiedziałabym, że widzę całą misę świeżych aromatycznych owoców w bliskim kontakcie z dużym bukietem kwiatów. Tak samo jak jego koledzy jest to zapach dość intensywny, czyli spokojnie wypełni duże pomieszczenie. Nie jest mocarzem przez co uważam, że może sprawdzić się u osób, które mają wrażliwe nosy. Mi podoba się bardzo, jaki taki delikatny słodziak i zamierzam nabyć go również w świecy. A Was spodobał by się taki aromat? Lubicie owocowe zapachy?
Pa :)

10 komentarzy:

Copyright © 2016 Lifestyle by Agnieszka , Blogger